Úklid domácností

Úklid Rossi Brno - Úklid domácnostiJe každodenní běžnou rutinou našeho života, nebaví nás, ale je třeba. Ano, mluvíme o uklízení doma. Činnosti spojené s úklidem děláte stále znovu a znovu, někdy to může být monotónní a vyčerpávající. Když se vám podaří rozlít červené víno na bílý koberec, když se vám nechce, když děti proběhnou kaluží a o několik minut později Vám s úsměvem na tváři ozdobí Vaši právě vyleštěnou podlahu, když pes roztrhal plyšovou hračku a roznesl ji po domě, když máte moc práce a chodíte domů pozdě, ale chcete mít uklizeno a čisto. Objednejte si pravidelný úklid domácnosti v naší úklidové firmě. Získejte více času pro rodinu, přátele, hobby, práci a cokoliv zábavnějšího, než uklízení.

Úklid a výpomoc v domácnosti

Každá žena má úklid domácnosti na každodenním pořádku. Někdy to není snadné. V tom každodenním spěchu se občas cítíte vyčerpané a říkáte si co ještě všechno musíte doma udělat. Uklidit, vyžehlit prádlo, umýt nádobí, vytřít. Vaši snahu navíc nikdo neocení, pro ostatní členy domácnosti se úklid stává samozřejmostí. Změňte to a získejte více času pro sebe, přenechejte starost o úklid domácnosti na nás. Nabízíme kompletní výpomoc v domácnosti i maminkám na mateřské, možnost zajistit hlídání dětí.

Doma a v čistotě

Domov má být místo harmonie a klidu, odpočinku. Pro útulnost a čistotu je třeba vynakládat velké úsilí. Svěřte se nám pokud chcete ušetřit svůj čas, práci a starosti s úklidem domácnosti. Naše firma pro vás uklidí doma prach ze všech dosažitelných míst a volně přístupných ploch nábytku nebo jiného zařízení v domácnosti. Vyprázdníme odpadkové koše na určené místo, vytřeme podlahové plochy, navoskujeme, ošetříme. Umýváme okna a skleněné přepážky, leštění a mytí, dezinfekce umyvadel,vany a vodovodních baterií včetně wc mísy, leštění zrcadel a prosklených dveří. Umyjeme vám a vyčistíme dveře, kliky, dřevěné obklady a parapety, leštíme a čistíme keramické obklady. Jako samozřejmost považujeme vysávání koberců, mytí kuchyňských prostor, vybavení a přístrojů.

Doplňkové služby pro domácnost

Dále jako doplňkové služby pro domácnosti nabízíme důkladné čištění koberců, předkolaudační a porekonstrukční úklidy staveb. Pokud jste doma malovali a nechce se vám uklízet, pomůžeme vám s generálním úklidem, stejně tak jako po přestavbách a před kolaudací. Jako specialitu nabízíme vyklízecí práce, odvezeme váš starý nábytek, vyklidíme půdy, sklepy, jiné prostory. V domácím seznamu povinností je také žehlení. to vám nabízíme jako jednu z nejvyužívanějších služeb.

Doporučené stránky