Úklid firem

Úklid Rossi Brno - Úklid firemJe prokázané, že čistější prostředí vede k větší efektivitě v práci. Vy i vaši zaměstnanci budete ve firmě spokojenější a schopni lepší koncentrace, když budete mít prostředí s atmosférou čistoty. Hodně i méně exponované pracovní prostory bývají zatížené papírovým prachem, roztoči, viry a bakteriemi. Každá větší firma má také mnoho prostor luxusních reprezentativních, veřejně přístupné recepce s podlahou odrážející aktuální stav počasí. Neméně důležitá je hygiena toalet, kuchyněk, jídelen a jiných společných prostor ve vaší firmě. Naše profesionální zkušenosti a dlouholetá praxe nám dávají možnost být tu pro vás jako řešení.

Všichni naši pracovníci jsou proškoleni pracovat s technologiemi nepoškozujícími nábytek, ví jak nepoškodit a šetrně opečovat počítače a kabeláž u elektroniky. V naše lidi vkládáme plnou důvěru. Úklid u vás ve firmě vezmeme od podlahy a to vysáváním koberců, jejich čištěním, vytíráním podlah. Všechny snadno dostupné a volně přístupné plochy utřeme od prachu. Velmi důkladně umýváme sociální zařízení a kuchyňky. Všechna místa s možným rizikem bakterií a virů desinfikujeme ekologicky šetrnými přípravky. Ve všech kancelářích vyneseme odpadky, umyjeme od odpadkových košů, přes okna, dveře až po vypínače.

Uklízení ve firmách, pořadí úklidu kanceláří a přesné časy stanovuje klient a my se mu vždy snažíme maximálně vyhovět. Svěřte starost o vaše reprezentativní prostředí nám a udělejte lepší dojem.

Doporučené stránky